O společnosti HAVEX-auto

O společnosti HAVEX-auto

Jsme tu pro Vás

Rádi děláme našim klientům radost

„Nejsme jen standardní dealer a autorizovaný servis vozů, my míříme výše…“

Měníme obrázek dealerství a autorizovaného servisu vozů značek ŠKODA, SEAT a FCA (Fiat, Jeep, Lancia, Alfa Romeo, Chrysler, Dodge). Měníme nejen nabízené produkty a služby, ale také způsob myšlení a přístup k zákazníkům. Uvědomujeme si, že je třeba více než kdy předtím být o pomyslný krok napřed před konkurencí a hlavně se odlišit v tom pozitivním slova smyslu. Vážíme si všech našich zákazníků, a děláme vše pro to, aby se k nám rádi vraceli, měli k nám pozitivní pouto, věřili nám a cítili, že pro ně máme vždy něco navíc. Něco, co pomůže, zpříjemní život či otevře obzory ve znamení přidané hodnoty.

Specializujeme se na prodej nových osobních a užitkových vozů, prodej zánovních a vyzkoušených ojetých vozů, dále pak autorizovaný servis osobních a užitkových vozů. Zabýváme se také přestavbami vozů na alternativní pohony CNG a LPG dle individuálních potřeb zákazníka. V každém našem autosalonu najdete také autopůjčovnu se širokým portfoliem značek osobních a užitkových vozů. Poskytneme Vám služby spojené se správou vozového parku, pomůžeme Vám posoudit efektivitu stávajících a případně vybereme ideální vozy přesně dle Vašich potřeb. Doporučíme Vám nejvýhodnější způsob financování a pojištění, sestavíme nabídku leasingu či spotřebitelského úvěru či operativního leasingu. Tím ale naše služby nekončí, nabízíme celou řadu dalších služeb, jako jsou kompletní montáž originálního příslušenství a doplňků, pick-up servis, zapůjčení náhradních vozů a mnoho dalšího. Pro firmy zajišťujeme i náhradní plnění.

Pro zákazníky jsme připravili zajímavé přidané hodnoty v podobě www.radyridicum.cz, kde poskytujeme zajímavé tipy a rady v rámci provozu plechových mazlíčků, stejně tak jako bezpečnost či manuály na dovolenou do zahraničí za volantem vozu, ONLINE kalkulátor oprav, kde předem znáte cenu servisních prací a materiálu, včetně zajímavých slev a výhod v rámci paketových cen či šekové knížky HAVEX-auto, dále s námi díky Kalendáři výhod můžete ušetřit při nákupu elektrosportřebičů do domácnosti, sportovního a outdoor oblečení, zájezdů, atd. V neposlední řadě se na www.ferovyservis.cz dozvíte, proč je výhodné volit servisního partnera, který se chová fér a prozákaznicky.

HAVEX-auto

Historické milníky

1991
1993
2009
2010
2014
2016